Alpina Şömine

ALPİNA ŞÖMİNE İLE SICAKLIĞIN KEYFİNİ SİZE SUNUYORUZ...

Alpina Şömine Garantili imalat

DOĞALGAZLI ŞÖMİNE İMALATTAN


                                    Doğalgazlı Şömine  Hakkında

      Doğalgazlı Şömine haznesi standart  ve belli ölçülerde ( Düz ekran , Üç taraf camlı,sağ ve sol  yan camlı , çift taraf camlı v.s ) Tiplerinde yapılmaktadır. Haznenin  yanma düzeniği gaz musluğu ,ateşleme mekaniği , yanma blörü,uzaktan kumanda , hermo motordan oluşmaktadır.

       Doğalgazlı hazne özellikleri : Doğalgazla çalışan Cihazlar yönetmenliğine uygundur. Gazmer , TSE , CE . vs Özelliklere  sahiptir. Gazalpin  Markadır.  Kontrol mekanizması , Otomotik Ateşlemeli Uzaktan kumandalıdır. Kasa 3mm.HRP…52 Termo çelikten mamül ,malzemedir.Camlar 800 dereceye  dayanıklı vitro seramik  camdır. Ayrıca Manuel  Kullanım Özelliği vardır. Kumandanın  Alev  ayarları vardır. Kumanda el ısısıyla entegreli çalışmaktadır

Ayrıca : haznenin her bir parçası pratik  monte bir şekilde tasarlanmıştır.  Her hangi bakım ve onarım durumunda , dışarıdan kolayca müdahale  edilir özelliklerindedir.

      Gaz yakıcı düzenek , ilgili Teknik Şartları karşılayacak özelliktedir.  Bunlar içinde emniyet unsurları Kaliteli ve Konforlu kullanım verimlilik ve dayanıklılık ön plandadır.

Elektronik Kontrollü gaz musluğu ,sistemin ana mekanizması olup, saniyede 3 kez yüksek sıcaklık , basınç , gaz partikülleri gibi parametreleri ölçerek , tehlike algıladığı durumda otomatik olarak sistemi kapatır. İlgili  ekte  görüleceği  üzere Labratuar sonuçlarına göre verimliliği yüksektir. 2 yıl garantilidir